044 239 - 11 - 68
096 035 - 22 - 77
Нові паспорти громадян України з 1 жовтня 2016

Нові паспорти громадян України з 1 жовтня 2016

пенсії
ПДД
ЖЕК
BREXIT
законопроект
Авто
Европа
Правительство
Термін ооо
податки
Судопроизводство
інвестиції
О нас

1 жовтня  2016 року набрав чинності закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо документів, які підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України».

Нові паспорти громадян України матимуть вигляд пластикової карти 54х56 мм. Такого типу паспорт буде двомовний – текст буде українською та англійською мовами. На пластиковій карті не будуть зазначати – офіційні свідоцтва про реєстрацію шлюбу і його розірвання, проте кожному з подружжя будуть видавати свідоцтво про шлюб.

Також, в паспорт громадянина України, який досяг 18-річного віку, буде вбудований безконтактний електронний носій, в який будуть вносити засоби електронного цифрового підпису.

Згідно з цим законом для оформлення закордонного паспорта чи ряду інших документів будуть використовуватися оцифровані відбитки пальців рук. Але, для оформлення паспорта громадянина України вносити оцифровані відбитки пальців рук будуть тільки за згодою особи.

Слід звернути увагу, на те, що відтепер неможливо продовжити термін дії закордонного паспорта. У разі закінчення його терміну дії потрібно оформити новий паспортний документ.

Крім того, закон передбачає ведення карти трудового мігранта як документа, що посвідчує особу іноземця (або особи без громадянства), який має намір займатися підприємницькою діяльністю на Україні, і підтверджує законні підстави для тимчасового проживання в країні.

Нові паспорти громадян України з 1 жовтня 2016
1 жовтня  2016 року набрав чинності закон «Про внесення змін...
18.10.2016
Особам, яким не потрібні візи для в’їзду на територію ЄС, доведеться платити 14 дол. За кожен візит до європейського союзу
Комісія ЄС готує пропозицію по впровадженню «європейської ESTA», системи, яка,...
31.8.2016
НОВІ ФОРМИ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОСЛУГ ЕЛЕКТРОННОГО ЦИФРОВОГО ПІДПИСУ ТА НОВА РЕДАКЦІЯ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ФОРМ
Нові форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису набувають чинності з 5 вересня 2016 року. Наказом Інформаційно -довідкового департаменту ДФС від 10.08.2016 №118 «Про внесення змін...
16.8.2016
ПІДПИСАНО ЗАКОН ЩОДО ПАСПОРТА ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗРАЗКА
Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України». Цим законом уточнюється перелік документів, що засвідчують особу, підтверджують громадянство України або спеціальний статус особи, з безконтактним електронним носієм або без такого, а також визначається правовий статус окремих категорій осіб. Законом вносяться зміни до Законів України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» та «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України».
9.8.2016
У британії з’явиться онлайн-суд для розгляду недорогих грошових суперечок
Влада Великої  Британії планує запустити так званий онлайн-суд, який розглядатиме...
29.7.2016
Європейський союз зможе прийняти «без віз» Україну восени 2016
Європейський Союз зможе прийняти остаточне рішення щодо введення безвізового режиму...
11.7.2016

написати нам

Замовити дзвінок

Дякуємо за Ваш запит!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!