044 239 - 11 - 68
096 035 - 22 - 77
ЛІКВІДАЦІЮ ЖЕКів ВІДКЛАЛИ НА РІК

ЛІКВІДАЦІЮ ЖЕКів ВІДКЛАЛИ НА РІК

пенсії
ПДД
ЖЕК
BREXIT
законопроект
Авто
Европа
Правительство
Термін ооо
податки
Судопроизводство
інвестиції
О нас

Верховна Рада фактично відклала на рік ліквідацію ЖЕКів, прийнявши зміни до закону про особливості права власності у багатоквартирному будинку. Закон вступає в силу на наступний день після його опублікування. (Від 14 червня 2016).

Як планувалося, з 1 липня замість жеків, комунальні послуги мешканцям повинні були надавати керуючі компанії, але вони до сих пір ще не створені повсюдно.

Прийняли три головних нововведення

Отже, перше: якщо в багатоквартирному будинку немає ОСББ (в основному це будівлі споруди 1960-1980 років, а таких в країні більше 80%), то ще рік для мешканців все залишиться по-старому. При створенні в такому будинку ОСББ він відразу ж після реєстрації отримує право вийти з-під опіки жеку і найняти іншого постачальника комунальних послуг.

Друге: якщо наданням комунальних послуг займається представник керуючої компанії, то за новим законом збори мешканців може достроково розірвати договір з недбайливим або злодійкувато управдомом, письмово попередивши його про це за два місяці.

Третє: жілкооператіва дозволено платити за комунальні послуги по-старому, через жеки, поки вони не створять ОСББ, при цьому терміни його створення не прописані. Після створення ОСББ оплачувати рахунки вони будуть новим постачальникам послуг.

ЛІКВІДАЦІЮ ЖЕКів ВІДКЛАЛИ НА РІК
Верховна Рада фактично відклала на рік ліквідацію ЖЕКів, прийнявши зміни...
5.7.2016

написати нам

Замовити дзвінок

Дякуємо за Ваш запит!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!