044 239 - 11 - 68
096 035 - 22 - 77
Що в майбутньому чекає українських водіїв?

Що в майбутньому чекає українських водіїв?

пенсії
ПДД
ЖЕК
BREXIT
законопроект
Авто
Европа
Правительство
Термін ооо
податки
Судопроизводство
інвестиції
О нас

Для українських водіїв настає період неймовірних змін в правилах і дозволах.

Кабмін має намір здивувати всіх власників автомобілів новими змінами в законах про автотранспорт. Планується створити аналог ДАІ, який також зможе карати водіїв, заборонити самовільну установку газових балонів, а також самостійно переобладнувати авто.

Таким чином, якщо власник авто захоче встановити газові балони, йому для цього потрібно буде отримати дозвіл від виробника автомобіля. Для цього буде створена «уповноважена організація Кабміну про переобладнання».

В першу чергу будуть спостерігати за маленьким переобладнанням, контролювати це будуть спеціальні патрульні машини. Під забороною самостійна установка позаштатних протитуманних фар. Штрафувати і відправляти на штрафмайданчик будуть навіть ті автомобілі, в яких встановлено дитяче крісло без відповідного дозволу і позначки в інструкції до машини. Також, навіть якщо водій просто складе задні сидіння, щоб перевести габаритний вантаж, належить запитувати дозвіл у «спеціальної організації».

Уряд нашої країни має намір заборонити використовувати шиповані шини. У зимовий період буде дозволено їздити тільки на зимовій або демісезонного гумі, але її можна буде використовувати і в літній період, хоча, раніше, це було заборонено.

Але самої неприємною новиною для водіїв стане нова транспортна інспекція, яка буде здійснювати роботу паралельно з патрульної поліцією і зможе також штрафувати водіїв. Інспекція буде займатиметься Міністерством інфраструктури. Основні функції нової служби будуть схожі на функції недавно скасованої Державтоінспекції. Дана інспекція буде створюватися з метою зниження аварійності на дорогах.

Що в майбутньому чекає українських водіїв?
Для українських водіїв настає період неймовірних змін в правилах і...
1.7.2016

написати нам

Замовити дзвінок

Дякуємо за Ваш запит!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!