044 239 - 11 - 68
096 035 - 22 - 77
Нові паспорти громадян України з 1 жовтня 2016

Нові паспорти громадян України з 1 жовтня 2016

Нові паспорти громадян України з 1 жовтня 2016

1 жовтня  2016 року набрав чинності закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо документів, які підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України».

Нові паспорти громадян України матимуть вигляд пластикової карти 54х56 мм. Такого типу паспорт буде двомовний – текст буде українською та англійською мовами. На пластиковій карті не будуть зазначати – офіційні свідоцтва про реєстрацію шлюбу і його розірвання, проте кожному з подружжя будуть видавати свідоцтво про шлюб.

Також, в паспорт громадянина України, який досяг 18-річного віку, буде вбудований безконтактний електронний носій, в який будуть вносити засоби електронного цифрового підпису.

Згідно з цим законом для оформлення закордонного паспорта чи ряду інших документів будуть використовуватися оцифровані відбитки пальців рук. Але, для оформлення паспорта громадянина України вносити оцифровані відбитки пальців рук будуть тільки за згодою особи.

Слід звернути увагу, на те, що відтепер неможливо продовжити термін дії закордонного паспорта. У разі закінчення його терміну дії потрібно оформити новий паспортний документ.

Крім того, закон передбачає ведення карти трудового мігранта як документа, що посвідчує особу іноземця (або особи без громадянства), який має намір займатися підприємницькою діяльністю на Україні, і підтверджує законні підстави для тимчасового проживання в країні.

написати нам

Замовити дзвінок

Дякуємо за Ваш запит!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!