044 239 - 11 - 68
096 035 - 22 - 77
Повернення заборгованості по розписці

Повернення заборгованості по розписці

Повернути позику розписці, в разі відмови від добровільного погашення заборгованості позичальником, необхідно провести через суд. Це дасть Вам можливість не тільки морально, а й законодавчо зобов’язати позичальника виконати всі зобов’язання не дивлячись на його бажання «пробачити Вам» його ж борг.

На цьому етапі необхідно грамотно скласти позовну заяву і звернутися до суду. Важливим також є представництво інтересів позивача безпосередньо в судовому засіданні, щоб виключити будь-який вплив відповідача на суддю, будь то якісь докази причин неповернення боргу в строк або спроба розжалобити суддю особливими обставинами.

Фактично повернення заборгованості по розписці не є складним судовим процесом, в той час як наступна за виграним судовим засіданням тяганина з виконавчою службою вимагає особливого знання всіх прав і можливостей стягувача, обов’язків держвиконавця, необхідності регулярно підстьобувати останнього для належного виконання ним своїх обов’язків. Так само, часто, необхідно підказувати останньому, що і як робити, допомагати в зборі інформації по майну боржника.

Володіючи практичним досвідом в сфері стягнення заборгованості, юристи юридичної компанії “КФН” нададуть кваліфіковану допомогу щодо представництва ваших інтересів в судах, державній виконавчій службі та забезпечить успішне стягнення заборгованості з боржника.

надішліть заявку і ми безкоштовно відповімо на ваші запитання
ajax_loader

написати нам

Замовити дзвінок

Дякуємо за Ваш запит!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!