Зміни до установчих документів юридичної особи, а також зміна імені або місця проживання фізичної особи-підприємця, підлягають обов’язковій державній реєстрації шляхом внесення відповідних змін до записів Єдиного державного реєстру в порядку, встановленому Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» .

За проведення реєстрації змін до установчих документів юридичної особи, реєстрації зміни імені або місця проживання фізичної особи-підприємця справляється збір в таких розмірах:

  • 0,3 прожиткового мінімуму для працездатних осіб (480 грн.) – за державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу (крім громадських об’єднань та благодійних організацій), що містяться в Єдиному державному реєстрі, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою;
  • 0,1 прожиткового мінімуму для працездатних осіб (160 грн.) – за державну реєстрацію змін до відомостей про громадське об’єднання чи благодійну організацію;
  • 0,1 прожиткового мінімуму для працездатних осіб (160 грн.) – за державну реєстрацію змін відомостей про прізвище, ім’я, по батькові або місцезнаходження фізичної особи – підприємця;
Крім того, Постановою КМУ “Про надання послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” передбачена можливість проведення реєстраційних дій у скорочені строки, а саме:
1) протягом 6 годин після надходження документів – у подвійному розмірі адміністративного збору за відповідну реєстрацію (960 грн. – юр. особа; 320 грн. – ФОП);
2) протягом 2 годин після надходження документів – у п’ятикратному розмірі адміністративного збору за відповідну реєстрацію (2400 грн. – юр. особа; 800 грн. – ФОП).

Таким чином, будь-які зміни до установчих документів юридичної особи, як: зміна складу засновників / учасників, зміна керівника, розміру статутного капіталу, найменування, місцезнаходження, а також зміна імені або місця проживання фізичної особи-підприємця підлягають державній реєстрації.

Юристи компанії «КФН» кваліфіковано нададуть допомогу при проведенні державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи, оплатять реєстраційний збір і підготують комплект документів, необхідний для такої реєстрації.

надішліть заявку і ми безкоштовно відповімо на ваші запитання

надішліть заявку і ми безкоштовно відповімо на ваші запитання
Sending
1