044 239 - 11 - 68
096 035 - 22 - 77
Нові зміни в діяльності ТОВ і ТДВ по закону № 4666

Нові зміни в діяльності ТОВ і ТДВ по закону № 4666

Компанія КФН інформує вас про нові зміни в діяльності ТОВ і ТДВ.

12 березня 2018 року Президент підписав Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», який значно поліпшить бізнес-клімат, а також істотно вплине на подальшу діяльність найпоширеніших організаційно-правових форм в Україні – ТОВ і ТДВ.

Так, новий закон № 4666 вносить численні і часом навіть радикальні зміни в правове регулювання діяльності товариства з обмеженою і додатковою відповідальністю. Зокрема:

  • змінений термін для повного внесення вкладу учасників товариства – з 1 року до 6 місяців з дати державної реєстрації.
  • ввели альтернативний спосіб погашення трохи внесеного вкладу – якщо учасник не зробить внесок в статутний капітал товариства, то інші учасники можуть погасити заборгованість, що виникла і пропорційно розділити частки в статутному капіталі.
  • вводиться нове поняття – «корпоративний договір» – документ, покликаний врегулювати взаємовідносини між учасниками товариства в процесі реалізації ними своїх прав і обов’язків.
  • врегульовано питання переходу прав учасника товариства до його спадкоємців або правонаступників, а також встановлено новий порядок виходу учасника з товариства.

Закон вступить в законну силу через три місяці з дати його опублікування, крім частини 2 статті 23, яка містить норми регулюють порядок виключення учасника з Товариства в разі його смерті (якщо учасник фізична особа) або припинення діяльності (якщо учасник юридична особа). Дана норма вступить в силу лише через рік.

 

Важливо!

На приведення статутів ТОВ і ТДВ у відповідність з нормами нового закону засновники (учасники) товариства матимуть один рік з дня набрання законом чинності. При цьому, вони звільняються від сплати реєстраційного збору під час реєстрації зміні до статуту товариства або статуту в новій редакції у зв’язку з приведенням його у відповідність з новим законом.

 

Юридична компанія «КФН» надає послуги щодо приведення статутів ТОВ і ТДВ у відповідність з нормами нового закону за найкращою ціною!

 

надішліть заявку і ми безкоштовно відповімо на ваші запитання
ajax_loader

написати нам

Замовити дзвінок

Дякуємо за Ваш запит!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!