Компанія КФН надасть кваліфіковану юридичну допомогу іноземним громадянам і особам без громадянства.

Згідно з чинним законодавством, іноземець – це особа, яка не перебуває у громадянстві України і є громадянином (підданим) іншої держави або держав.

Іноземці та особи без громадянства, які перебувають на території України на законних підставах, користуються тими самими правами і свободами, а також несуть такі самі обов’язки, як і громадяни України. Ця гарантія також відноситься і до права нерезидентів на трудову діяльність в Україні. Однак, не всі іноземні особи, які приїхали в Україну з метою відкриття бізнесу або працевлаштування, здатні грамотно оформити і подати документи на отримання дозвільних документів. Щоб позбавити вас від подібних справ, юристи компанії КФН пропонують цілий ряд послуг для іноземців.

 

Юридичні послуги для іноземців

Іноземному громадянину чи особі без громадянства, який прибув або який планує прибути на територію України, дуже важко адаптуватися під діючі норми, закони і правила. Тому радимо залишити вирішення питань правового характеру юридичним фахівцям компанії КФН, які за вас підготують і складуть всі необхідні заяви, договори або інші документи, необхідні для вирішення вашого завдання.

Наша компанія надає наступний спектр юридичних послуг іноземцям:

  • консультації щодо перебування нерезидента на території України;
  • оформлення тимчасової посвідки на проживання в Україні;
  • отримання ідентифікаційного коду (ІПН);
  • допомога в оформленні заяви на отримання громадянства України;
  • отримання громадянства України;
  • отримання дозволу на працевлаштування.

Ми надаємо іноземним громадянам як разові консультації, так і комплексний юридичний супровід.

Також ви можете отримати у нас професійну юридичну консультацію в інших областях права, замовити послуги зі створення та комплексного супроводу вашого бізнесу, бухгалтерського обслуговування та ін.

Для отримання консультації або замовлення послуги скористайтеся зазначеними на сайті телефонами або заповніть заявку в формі зворотнього зв’язку.

надішліть заявку і ми безкоштовно відповімо на ваші запитання
Sending
1