044 239 - 11 - 68
096 035 - 22 - 77
Повернення заборгованості

Повернення заборгованості

Стягнення заборгованості з боржника може проводиться шляхом накладення арешту на майно, його вилучення і примусової реалізації.

Стягнення за виконавчими документами звертається в першу чергу на:

  • кошти боржника в гривнях та іноземній валюті;
  • інші цінності, в тому числі кошти на рахунках та вкладах боржника в банках та інших фінансових установах;
  • на рахунки в цінних паперах у депозитаріях цінних паперів.

Готівкові кошти, виявлені у боржника, вилучаються.

На кошти та інші цінності боржника, що знаходиться на рахунках, вкладах і на зберіганні в банках або інших фінансових установах, накладається арешт. Арешт поширюється також на кошти на рахунках, які будуть відкриті після винесення постанови про накладення арешту.

У разі відсутності у боржника коштів та інших цінностей, достатніх для задоволення вимог стягувача, стягнення звертається також на належне боржникові інше майно, за винятком майна, на яке відповідно до закону не може бути накладено стягнення. Звернення стягнення на майно боржника не зупиняє звернення стягнення на грошові кошти боржника. Боржник має право запропонувати ті види майна або предмети, на які необхідно в першу чергу звернути стягнення. Черговість стягнення на грошові кошти та інше майно боржника остаточно визначається державним виконавцем.

Стягнення на майно боржника звертається в розмірі і обсязі, необхідних для виконання за виконавчим документом, з урахуванням стягнення виконавчого збору, витрат, пов’язаних з організацією та проведенням виконавчих дій, штрафів, накладених на боржника під час виконавчого провадження. У разі якщо боржник володіє майном спільно з іншими особами, стягнення звертається на його частку, що визначається судом за поданням державного виконавця.

У разі якщо сума, що підлягає стягненню за виконавчим провадженням, не перевищує десяти розмірів мінімальної заробітної плати, звернення стягнення на єдине житло боржника та земельну ділянку, на якій розташована це житло, не здійснюється. У такому випадку державний виконавець зобов’язаний вжити всіх заходів для виконання рішення за рахунок іншого майна боржника.

Володіючи практичним досвідом в сфері стягнення заборгованості, юристи юридичної компанії “КФН” нададуть кваліфіковану допомогу щодо представництва ваших інтересів в державній виконавчій службі та забезпечить оперативне стягнення заборгованості з боржника.

надішліть заявку і ми безкоштовно відповімо на ваші запитання
ajax_loader

написати нам

Замовити дзвінок

Дякуємо за Ваш запит!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!