044 239 - 11 - 68
096 035 - 22 - 77
Реєстрація платником ПДВ

Реєстрація платником ПДВ

базова вартість послуги - 800 грн.

Згідно п. 181.1. Податкового кодексу України (далі – ПКУ) у разі якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів / послуг, що підлягають оподаткуванню, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 300000 гривень (без урахування податку на додану вартість) , така особа зобов’язана зареєструватися як платник податку в контролюючому органі за своїм місцезнаходженням (місцем проживання).

Згідно п. 182.1. ПКУ якщо особа, яка відповідно до пункту 181.1 статті 181 цього Кодексу не є платником податку у зв’язку з тим, що обсяги оподатковуваних операцій відсутні або меншими від встановленої зазначеною статтею суми, вважає за доцільне добровільно зареєструватися як платник податку, така реєстрація здійснюється за її заявою.

Юристи компанії “КФН” за Вас підготують комплект документів, необхідний для реєстрації суб’єкта господарської діяльності платником ПДВ.

При цьому, добровільна реєстрація платником ПДВ можливе за наявності мінімального руху коштів по рахунку платника податків.

Це означає, що разом із заявою про добровільну реєстрацію, в податкові органи необхідно представити оригінал виписки з банку про надходження коштів на особистий рахунок підприємства і копії первинних бухгалтерських документів, що підтверджують факт здійснення господарської операції (акт прийому – наданих послуг, видаткова накладна і т. д.).

Юридична компанія “КФН” кваліфіковано надасть послугу з отримання за Вас свідоцтва платника ПДВ та надасть консультацію з питань процедури реєстрації.

Вартість зазначеної послуги становить 800 грн.

надішліть заявку і ми безкоштовно відповімо на ваші запитання
ajax_loader

написати нам

Замовити дзвінок

Дякуємо за Ваш запит!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!