044 239 - 11 - 68
096 035 - 22 - 77
Реєстрація кооперативів

Реєстрація кооперативів

базова вартість послуги - 3500 грн.

Юридична компанія «КФН» надає послуги з реєстрації кооперативів за найкращою ціною!

Кооператив – юридична особа, утворена фізичними та / або юридичними особами, які добровільно об’єдналися на основі членства для ведення спільної господарської та іншої діяльності з метою задоволення своїх економічних, соціальних та інших потреб на засадах самоврядування.

Відповідно до завдань та характеру діяльності кооперативи поділяються на такі типи:

 • виробничі;
 • обслуговуючі;
 • споживчі.

Залежно від напрямку діяльності кооперативи можуть бути сільськогосподарськими, житлово-будівельними, садово-городніми, гаражними, торговельно-закупівельними, транспортними, освітніми, туристичними, медичними та ін.

Кожна організаційно-правова форма кооперативу має свої відмінності в порядку складання установчої документації, видів діяльності, склад засновників та ін. Особливостями.

Кооператив відповідає за своїми зобов’язаннями всім своїм майном. Порядок відшкодування завданих кооперативом збитків визначається статутом. Члени кооперативу відповідають за зобов’язання кооперативу в межах внесеного паю, якщо інше не передбачено статутом кооперативу або законом. При цьому, кооператив не несе відповідальності за зобов’язання своїх членів.

 

Ціна реєстрації кооперативу

Вартість послуги складає 3500,00 грн.

Термін – 2-3 дні.

У вартість (3500,00 грн.) Входить:

 • підбір видів діяльності кооперативу за КВЕД;
 • розробка установчих документів (статуту, протоколу установчих зборів, яким приймається рішення про створення кооперативу);
 • оплата державного мита (реєстраційного збору), необхідного для проведення процедури державної реєстрації кооперативу;
 • виготовлення печатки кооперативу з одним ступенем захисту;
 • заповнення і подача держреєстратору реєстраційної картки та необхідних документів для проведення процедури державної реєстрації кооперативу.

При цьому, базова вартість послуги (3500,00 грн.) За реєстрацію кооперативу передбачає реєстрацію кооперативу з трьома засновниками.

Додатково оплачуються:

 • послуги нотаріуса за запевненням підписів засновників на статуті і довіреності;
 • внесення кооперативу до реєстру неприбуткових організацій – 1000 грн .;
 • подача до податкової інспекції повідомлення про прийняття директора на роботу – 300 грн .;

Для правильного та швидкого складання установчих та інших, необхідних для реєстрації, документів, вам необхідно надати наступні дані:

 • вибрати вид кооператива;
 • копії паспортів засновників кооператива;
 • копії ідентифікаційних номерів засновників;
 • дані про місцезнаходження кооперативу;
 • який напрямок діяльності буде у кооператива;
 • обрана система оподаткування.

 

Порядок створення кооперативу в Україні

Кооператив вважається юридичною особою з моменту його державної реєстрації. Він може відкривати рахунки в банках, виготовити свою печатку і символіку, купувати права власності на цінні папери, нерухоме та рухоме майно та ін.

Однак кооператив не може бути створений з метою обслуговування багатоквартирного будинку, оскільки для цього необхідно створювати ОСББ.

Засновниками кооперативу можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, а також юридичні особи України та іноземних держав, які беруть участь в діяльності кооперативів через своїх представників.

Рішення про створення кооперативу приймається його установчими зборами і оформляється у вигляді протоколу, який підписують голова і секретар зборів.

Чисельність членів кооперативу не може бути менше трьох осіб. Члени кооперативу зобов’язані внести вступний внесок і пай у розмірах, визначених статутом кооперативу. Кооператив повинен здійснювати облік своїх членів та видати кожному з них посвідчення про членство. Прийняття нових членів до кооперативу здійснюється на підставі заяви, і подальшого рішення загальних зборів членів (не менше 50% голосів потрібно для прийняття) і внесення вступного внеску і паю.

Статут кооперативу є правовим документом, що регулює його діяльність. Ним може бути встановлена ​​можливість, права і обов’язки асоційованого членства. Асоційований член – особа, яка внесла пайовий внесок в повному обсязі і користується правом дорадчого голосу в кооперативі. При ліквідації кооперативу, асоційований член має переважне право на виплату паю, в порівнянні зі звичайними членами.

 

Маючи великий досвід, юридична компанія «КФН» із задоволенням візьме на себе зобов’язання по реєстрації кооперативу, кваліфіковано надасть зазначену послугу і проконсультує з усіх необхідних питань.

 

надішліть заявку і ми безкоштовно відповімо на ваші запитання
ajax_loader

написати нам

Замовити дзвінок

Дякуємо за Ваш запит!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!