044 239 - 11 - 68
096 035 - 22 - 77
Реєстрація зміни прізвища та / або імені ФОП

Реєстрація зміни прізвища та / або імені ФОП

Зміна прізвища та / або імені, та / або по батькові (далі – імені) фізичної особи-підприємця підлягають обов’язковій державній реєстрації шляхом внесення відповідних змін до записів Єдиного державного реєстру.

За проведення реєстрації зміни імені фізичної особи-підприємця справляється збір в розмірі 0,1 прожиткового мінімуму для працездатних осіб (160 грн.).

Крім того, Постановою КМУ “Про надання послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” передбачена можливість проведення реєстраційних дій у скорочені строки, а саме:
1) протягом 6 годин після надходження документів – у подвійному розмірі адміністративного збору за відповідну реєстрацію (320 грн.);
2) протягом 2 годин після надходження документів – у п’ятикратному розмірі адміністративного збору за відповідну реєстрацію (800 грн.).

Вартість послуги з реєстрації вказаної зміни становить 800,00 грн. (Без прискорення і при наявності у ФОП печатки)

У вартість послуги входить:

  • сплата реєстраційного збору за державну реєстрацію зміни імені/прізвища фізичної особи-підприємця;
  • підготовка і подача реєстраційної заяви державному реєстратору.

Додатково оплачуються:

  • послуги нотаріуса за виготовлення довіреності (в разі якщо у ФОП немає печатки);
  • виготовлення нової печатки (у зв’язку зі зміною імені / прізвища) – 250 грн.

Примітка:

При перереєстрації, яка проходить в Київській області та / або інших регіонах України, вартість послуг зростає на 500 грн., Якщо ми відправляємо документи поштою. Якщо є необхідність особисто подати документи співробітниками компанії КФН – вартість послуг договірна.

Юристи компанії «КФН» із задоволенням зроблять за Вас всі дії, необхідні для проведення державної реєстрації зміни імені/прізвища фізичної особи-підприємця.

надішліть заявку і ми безкоштовно відповімо на ваші запитання
ajax_loader

написати нам

Замовити дзвінок

Дякуємо за Ваш запит!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!