044 239 - 11 - 68
096 035 - 22 - 77
Отримання дозволу на вивезення паливних брикетів

Отримання дозволу на вивезення паливних брикетів

Дозвіл на перевезення відходів, включених до Зеленого переліку відходів, отримувати не потрібно, якщо вони не містять небезпечних матеріалів у кількостях, які можуть проявляти небезпечні властивості.

Замість дозволу Міністерство екології та природних ресурсів дає висновок про те, що зазначені відходи Зеленого переліку відходів, які є об’єктом експорту або імпорту, під дію пунктів 6 – 33 Положення про контроль над транскордонним перевезенням небезпечних відходів та їх утилізацією / видаленням, не підпадають. Найчастіше такі дозволи отримуються для вивезення паливних брикетів, пелет, гранул, виготовлених із тирси, лузги насіння або соломи.

До транскордонного перевезення відходів, включених в Зеленій перелік відходів і відповідно, які не підпадають під дію пунктів 6 – 33 Положення про контроль за транскордонними перевезеннями небезпечних відходів та їх утилізацією / видаленням, при їх транзит через територію України, застосовуються ті ж правила перевезення і контролю , які зазвичай застосовуються при торгових операціях.

Відсутність у відходах небезпечних складників має підтверджуватися відповідним документом, що супроводжує транскордонні перевезення відходів.

До уваги заявників!

Відходи, включені до Зеленого переліку відходів і, які є об’єктом транскордонного перевезення, у разі, коли вони містять небезпечні матеріали в таких кількостях, які можуть проявляти небезпечні властивості, наведені в переліку небезпечних властивостей, затвердженому Міністерством екології та природних ресурсів, то для транскордонного перевезення таких відходів необхідно отримати дозвіл на транскордонне перевезення відходів.

Юристи компанії «КФН» допоможуть підготувати і оформити необхідні документи для отримання висновку Мінприроди про можливість вивезення гранул, пелет, брикетів за кордон, допоможуть в проходженні отримання дозволу і представлять Ваші інтереси у відповідних органах.

надішліть заявку і ми безкоштовно відповімо на ваші запитання
ajax_loader

написати нам

Замовити дзвінок

Дякуємо за Ваш запит!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!