044 239 - 11 - 68
096 035 - 22 - 77
Отримання виписок, витягів (виписок) з ЄДР

Отримання виписок, витягів (виписок) з ЄДР

При здійсненні господарської діяльності юридичним та фізичним особам-підприємцям може знадобитися отримання виписок, довідок, витягів з Єдиного державного реєстру.

 

Вартість юридичних послуг

Вартість послуги з отримання витягу з ЄДР становить 300 грн.

Термін виконання – 1 день.

 

Отримання виписок, довідок, витягів з ЄДР

Згідно ст. 11 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців» відомості, які є в Єдиному державному реєстрі надаються у вигляді:

  • витримка, витяг з ЄДР
  • виписка

Документи можуть бути надані як у паперовому, так і в електронному вигляді, в залежності від необхідності. Незалежно від виду надання документів (паперові або електронні) вони мають однакову юридичну силу і можуть бути використані для проведення необхідних операцій.

Порядок надання відомостей з ЄДР визначається Міністерством юстиції України у Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру.

 

Отримання витяга з ЄДР

Витяг з ЄДР – це документ, що формується програмним забезпеченням ЄДР за зазначеним заявником критерієм пошуку та містить в собі відомості з ЄДР, які є актуальними на дату і час формування витягу або на певну дату, або містить інформацію про відсутність таких відомостей в реєстрі.

У цьому документі вказана найбільш велика інформація про юридичну або фізичну особу на момент формування запиту.

Як правило, витяг найчастіше замовляють нотаріуси, суди, податкові, банківські установи.

 

Отримання виписки з ЄДР

Виписка з ЄДР – це документ, який формується і оновлюється за результатами проведення реєстраційних дій і містить відомості про юридичну особу, фізичну особу-підприємця або громадське формування. Цей документ повністю замінив свідоцтво про держ. реєстрації.

Виписка з ЄДР не має строку дії.

 

Юридична компанія «КФН» якісно і оперативно надасть послугу з отримання виписок, довідок та витягів з ЄДР в найкоротші терміни.

 

надішліть заявку і ми безкоштовно відповімо на ваші запитання
ajax_loader

написати нам

Замовити дзвінок

Дякуємо за Ваш запит!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!