044 239 - 11 - 68
096 035 - 22 - 77
Отримання ліцензії на торгівлю тютюновими виробами

Отримання ліцензії на торгівлю тютюновими виробами

Порядок здійснення виробництва і торгівлі тютюновими виробами закріплений в Законі України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

Для здійснення даної діяльності необхідно отримати ліцензію на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

Дані ліцензії видаються уповноваженими Кабінетом Міністрів України органами виконавчої влади в містах, районах, районах у містах Києві та Севастополі за місцем торгівлі суб’єкта господарювання терміном на один рік і підлягають обов’язковій реєстрації в органі державної податкової служби, а в сільській місцевості – і в органах місцевого самоврядування за місцем торгівлі суб’єкта господарювання.

Ліцензія видається за заявою суб’єкта господарювання. У заяві повинно бути зазначено вид господарської діяльності, на провадження якого суб’єкт господарювання має намір отримати ліцензію (імпорт, експорт, оптова, роздрібна торгівля тютюновими виробами). У заяві на видачу ліцензії на роздрібну торгівлю тютюновими виробами зазначається адреса місця торгівлі.

Плата за ліцензію на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами справляється щоквартально рівними частками і зараховується до місцевих бюджетів згідно з чинним законодавством.

Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю тютюновими виробами на кожне місце торгівлі становить 2000 гривень, а на території сіл і селищ, за винятком що знаходяться в межах території міст 500 гривень, і на роздрібну торгівлю тютюновими виробами 250 гривень на кожне місце торгівлі.

Ліцензія видається заявнику не пізніше 10 календарних днів з дня одержання зазначених у цьому Законі документів.

Юристи компанії «КФН» допоможуть зібрати і оформлять необхідні документи для отримання ліцензії на роздрібну торгівлю тютюновими виробами, допоможуть в проходженні отримання ліцензії на роздрібну торгівлю тютюновими виробами та представлять Ваші інтереси у відповідних органах.

надішліть заявку і ми безкоштовно відповімо на ваші запитання
ajax_loader

написати нам

Замовити дзвінок

Дякуємо за Ваш запит!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!