044 239 - 11 - 68
096 035 - 22 - 77
Отримання ліцензії на здійснення туроператорської діяльності

Отримання ліцензії на здійснення туроператорської діяльності

Для здійснення туроператорської діяльності на території України суб’єкти господарської діяльності повинні отримати ліцензію і туроператорську діяльність.

Надання ліцензії здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» та Ліцензійних умов провадження туроператорської та турагентської діяльності.

Туристичними операторами є юридичні особи, зареєстровані відповідно до чинного законодавства України, для яких виключною діяльністю є організація та забезпечення створення туристичного продукту, реалізація та надання туристичних послуг, а також посередницька діяльність із надання характерних та супутніх послуг, які в установленому порядку отримали ліцензію на туроператорську діяльність .

Основними умовами провадження туроператорської діяльності є наявність працівників з відповідною освітою і стажем роботи в туристичній галузі, підтвердження фінансового забезпечення відповідальності туроператора не менше ніж на 20 000 євро для здійснення виїзного туризму, або 10 000 євро для внутрішнього і в’їзного туризму.

Юридична компанія «КФН» допоможе Вам отримати ліцензію на туроператорську діяльність, проконсультує клієнта про необхідність отримання ліцензії і порядок її отримання, надасть допомогу при підготовці необхідного пакета документів у потрібній формі для подачі і отриманні ліцензії.

надішліть заявку і ми безкоштовно відповімо на ваші запитання
ajax_loader

написати нам

Замовити дзвінок

Дякуємо за Ваш запит!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!