044 239 - 11 - 68
096 035 - 22 - 77
Отримання індивідуальних податкових номерів (ІПН)

Отримання індивідуальних податкових номерів (ІПН)

базова вартість послуги - 1000 грн.

Компанія КФН надає послуги по отриманню ідентифікаційного номера (ідентифікаційний код, індивідуальний податковий номер, ІНН) для резидентів і нерезидентів України.

Іноземці та особи без громадянства, які планують отримувати доходи, або вчиняти будь-небудь нотаріальні дії, або відкривати, закривати банківські рахунки на території України повинні обов’язково зареєструватися в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків.

З чого випливає, що всі фізичні особи – платники податків і зборів повинні бути зареєстровані в контролюючих органах шляхом включення відомості про них до Державного реєстру в порядку і формі, яка визначена наказом від 10.12.13 р № 779 «Про затвердження Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків ».

 

Процес отримання ІНН

Для отримання ІНН вам необхідно заповнити спеціальну заяву для реєстрації – облікової картки фізичної особи – платника податків за формою № 1 ДР. В цю картку заносяться всі дані про особу, які беруться з його паспорта:

 • ПІБ
 • дата народження
 • місце народження (країна, область, район, населений пункт)
 • місце проживання, а для іноземців – також вказується громадянство
 • реквізити документа, що посвідчує особу (назва, серія, номер, дата видачі, а також орган, який видав документ)

Облікова картка може бути подана через законного представника або уповноваженої особи. Так, для отримання ІНН для фізичних осіб у віці до 16 років, які ще не отримали паспорта, облікова картка подається законним представником – одним з батьків, усиновителем, опікуном або піклувальником. У цьому випадку замість паспорта надається свідоцтво про народження дитини та документ, що посвідчує особу представника.

Для реєстрації фізичних осіб у Державному реєстрі та отримання ідентифікаційного номера в органах державної податкової служби України разом з обліковою карткою вам необхідно буде надати наступні документи:

 • копія паспорта;
 • завірений в установленому законодавством порядку переклад паспорта на українську мову;
 • нотаріально завірена довіреність на співробітника нашої компанії, в якій вказані повноваження на проведення реєстрації фізичної особи у Державному реєстрі.

Повний пакет документів подаються або надсилаються рекомендованим листом до контролюючих органів.

 

Терміни виконання робіт

Оформлення індивідуального податкового номера – ІНН займає 5 робочих днів.

 

Вартість послуг

Вартість наших послуг з отримання ІНН для іноземця становить 1000 грн.

У вартість включено:

 • представництво інтересів в органах державної податкової служби України;
 • подача Облікової картки (заяви) та отримання ІНН.

Додатково сплачується:

 • переклад паспорта;
 • оплата послуг нотаріуса з оформлення довіреності на представника нашої компанії.

 

Щоб замовити послугу з отримання ІНН для резидентів і нерезидентів в Україні або отримати всю необхідну інформацію щодо нюансів оформлення і термінів, вам необхідно зв’язатися з фахівцями нашої компанії по телефонах або написати нам через форму зворотного зв’язку.

 

надішліть заявку і ми безкоштовно відповімо на ваші запитання
ajax_loader

написати нам

Замовити дзвінок

Дякуємо за Ваш запит!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!