044 239 - 11 - 68
096 035 - 22 - 77
Отримання дозволу на застосування праці

Отримання дозволу на застосування праці

Для отримання дозволу на застосування праці іноземців, осіб без громадянства в Україні від клієнта необхідні наступні документи:

  1. Копії документів про освіту або кваліфікацію іноземця, особи без громадянства. Ці документи повинні бути апостильовані або легалізовані в консульстві (в залежності від країни).
  2. Копії сторінок паспорта іноземця, особи без громадянства з особистими даними разом з нотаріальним перекладом на українську мову.
  3. Дві кольорові фотокартки іноземця, особи без громадянства розміром 3,5 × 4,5 сантиметри.
  4. Документ, виданий лікувально-профілактичним закладом про те, що особа не хвора на хронічний алкоголізм, токсикоманію, наркоманію або інші інфекційні захворювання, перелік яких визначено МОЗ.
  5. Довідку уповноваженого органу країни походження (перебування) про те, що іноземець, особа без громадянства, які на момент оформлення дозволу перебувають за межами України, не відбувають покарання за скоєння злочину та стосовно них не здійснюється кримінальне провадження.

Якщо на момент подачі заяви про видачу дозволу на застосування праці іноземець, особа без громадянства перебувають в Україні, документи в пунктах 4 и 5 необхідно отримати в Україні. Якщо іноземець, особа без громадянства в цей час період перебувають за кордоном, вони отримують ці документи за кордоном, апостилюють їх або легалізують в консульстві.

Решту необхідних документів підготують працівники Юридичної компанії «КФН».

Вартість послуг юридичної компанії «КФН»:

Отримання дозволу на застосування праці, подача копії трудового договору в центр зайнятості, повідомлення в орган фіскальної служби, а також підготовка інших необхідних документів для виконання цих дій – 1 800,00 грн.

Додаткові витрати кліента:

  1. Плата за видачу дозволу на застосування праці – 5 800,00 грн (до 30.11.2016 р.).
  2. Довідка про стан здоров’я – приблизно 1 200 грн.
  3. Довідка про відсутність судимості – 180-250 грн + доставка – 50 грн.
  4. Послуги перекладу документів і нотаріального засвідчення.

У випадку, якщо клієнт не отримував в Україні картку платника податків (ідентифікаційний номер), ЮК «КФН» може надати послугу з отримання цього документа. Вартість послуги – 700 грн; при цьому клієнт надає переклад паспорта на українську мову і довіреність на отримання картки платника податків.

надішліть заявку і ми безкоштовно відповімо на ваші запитання
ajax_loader

написати нам

Замовити дзвінок

Дякуємо за Ваш запит!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!