044 239 - 11 - 68
096 035 - 22 - 77
Юридичний супровід підписання договорів

Юридичний супровід підписання договорів

Договір вважається досконалим в письмовій формі, якщо він підписаний не стороною (сторонами).

Правочин, що вчиняється юридичною особою, підписується особами, уповноваженими на це установчими документами, довіреністю, законом або іншими актами цивільного законодавства, та скріплюється печаткою.

Використання при вчиненні правочинів факсимільного відтворення підпису за допомогою засобів механічного або іншого копіювання, електронного підпису або іншого аналога власноручного підпису допускається у випадках, встановлених законом, іншими актами цивільного законодавства, або за письмовою згодою сторін, у якій мають міститися зразки відповідного аналога їхніх власноручних підписів.

Якщо фізична особа у зв’язку з хворобою або фізичною вадою не може підписатися власноручно, за її дорученням текст правочину у її присутності підписує інша особа.
Підпис іншої особи на тексті правочину, засвідчується нотаріально, засвідчується нотаріусом або посадовою особою, яка має право на вчинення такої нотаріальної дії, із зазначенням причин, з яких текст правочину не може бути підписаний особою, яка його вчиняє.

Наші фахівці забезпечать супровід при укладанні різних договорів з урахуванням інтересів Замовника і допоможуть розробити і втілити оптимальну схему будь-яких договірних взаємовідносин.

надішліть заявку і ми безкоштовно відповімо на ваші запитання
ajax_loader

Поширені питання

Потому что
Подробнее потому что

написати нам

Замовити дзвінок

Дякуємо за Ваш запит!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!