044 239 - 11 - 68
096 035 - 22 - 77
Реєстрація торгової марки

Реєстрація торгової марки

базова вартість послуги - 2850 грн.

З огляду на складність процедури реєстрації торгової марки, юристи компанії «КФН» кваліфіковано нададуть правову допомогу при здійсненні дій, пов’язаних з реєстрацією торгової марки.

Торговою маркою може бути будь-яке позначення або будь-яка комбінація позначень, придатних для відділення товарів (послуг), що виробляються (надаються) однією особою, від товарів (послуг), що виробляються (надаються) іншими особами. Такими позначеннями можуть бути, зокрема, слова, літери, цифри, зображувальні елементи, комбінації кольорів.

Суб’єктами права інтелектуальної власності на торговельну марку є фізичні та юридичні особи.

Набуття права інтелектуальної власності на торговельну марку засвідчується свідоцтвом. Умови та порядок видачі свідоцтва встановлюються законом.

Відповідно до Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг» особа, яка бажає одержати свідоцтво, подає заявку. Заявка складається українською мовою і повинна містити:

  • заяву про реєстрацію знака;
  • зображення позначення, що заявляється;
  • перелік товарів і послуг, для яких заявник просить зареєструвати знак, згрупованих за МКТП (МКТП – це Міжнародна класифікація товарів і послуг, затверджена Ніццькою угодою про Міжнародну класифікацію товарів і послуг для реєстрації від 15.06.1957).

Загалом, для процедури реєстрації торгової марки (далі – ТМ) необхідно:

  • вибрати позначення для ТМ;
  • вибрати товари і послуги, для яких заявник просить зареєструвати знак, згідно МКТП;
  • підготувати заявку на реєстрацію;
  • сплатити збір за подачу заявки;
  • подати заяву;
  • сплатити державне мито за видачу свідоцтва і за публікацію відомостей про реєстрацію ТМ;
  • отримати свідоцтво.

Варто зазначити, що термін реєстрації може бути різним (від 4 до 18 місяців). Державний збір за подачу заявки по одному класу – 1000,00 грн. За кожного наступного класу допполнітельно 1000,00 грн. (МКТП – містить 45 класів). Якщо знак кольоровий – додатково оплачується 500,00 грн. За подачу заявки на знак кількома заявниками, сума збору збільшується на 30 відсотків. За публікацію про видачу свідоцтва на знак для товарів і послуг в чорно-білому зображенні за кожний клас – оплачується 150.00 грн. А за публікацію кольорового зображення знака, додатково – 100,00 грн. Державне мито за видачу свідоцтва – 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85,00 грн.).

Вартість послуги з реєстрації торгової марки становить 2 850,00 грн. (“під ключ”).

З огляду на складність процедури реєстрації торгової марки, юристи компанії «КФН» кваліфіковано нададуть правову допомогу при здійсненні вищевказаних дій, супроводжуючи процес реєстрації до моменту отримання свідоцтва про реєстрацію торгової марки.

надішліть заявку і ми безкоштовно відповімо на ваші запитання
ajax_loader

Поширені питання

написати нам

Замовити дзвінок

Дякуємо за Ваш запит!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!