044 239 - 11 - 68
096 035 - 22 - 77
Реєстрація прав на комп’ютерні програми

Реєстрація прав на комп’ютерні програми

Авторське право на комп’ютерну програму виникає в результаті факту його створення.

Суб’єкт авторського права для засвідчення авторства (авторського права) на комп’ютерну програму, в будь-який час протягом терміну охорони авторського права може зареєструвати своє авторське право у відповідних державних реєстрах.

Про реєстрацію авторського права на комп’ютерну програму Державною службою інтелектуальної власності (далі – Державна служба) видається свідоцтво. За видачу свідоцтва сплачується державне мито.

Відповідно до Порядку державної реєстрації авторського права і договорів, які стосуються права автора на твір, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 № 1756 заявка на реєстрацію авторського права на комп’ютерну програму подається до Державної служби.

До заяви на реєстрацію авторського права на комп’ютерну програму додається інструкція по використанню програми.

Заява підписується автором або особою, яка має авторське право.

Розгляд заявки і прийняття рішення про реєстрацію авторського права і реєстрації договору, який стосується права автора, здійснюється протягом місяця з дати надходження до Державної служби правильно оформлених документів заявки.

Якщо заявка відповідає зазначеним вище вимогам, заявнику надсилається відповідне рішення про реєстрацію.

На підставі рішення про реєстрацію авторського права і при наявності документа про сплату державного мита за видачу свідоцтва, відомості про реєстрацію авторського права на твір заносяться до Державного реєстру свідоцтв про реєстрацію авторського права на твір.

Видача свідоцтва здійснюється Державною службою в місячний термін від дати реєстрації.

Видача рішення про реєстрацію договору, який стосується права автора на твір, здійснюється Державною службою в місячний термін з дати державної реєстрації договору, який стосується права автора на твір.

надішліть заявку і ми безкоштовно відповімо на ваші запитання
ajax_loader

написати нам

Замовити дзвінок

Дякуємо за Ваш запит!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!