044 239 - 11 - 68
096 035 - 22 - 77
Отримання спеціальних дозволів на користування надрами

Отримання спеціальних дозволів на користування надрами

Юридична компанія «КФН» пропонує послуги по підготовці документів на отримання спеціального дозволу на користування надрами.

Отримання спеціальних дозволів на користування надрами здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30 травня 2011 № 615 «Про затвердження Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами», прийнятого для виконання вимог статті 16 Кодексу України про надра від 27.07.1994 року № 132 / 94-ВР. Цією Постановою передбачено перелік документів, які повинні бути оформлені відповідно до вимог чинного законодавства України та надані заявником в орган з питань надання дозволу. Юристи компанії «КФН» нададуть кваліфіковану допомогу з підготовки документів на отримання спеціального дозволу на користування надрами відповідно до вимог вищезазначеної Постанови.

Для отримання спеціального дозволу на користування надрами необхідно отримати Погодження Мінприроди на надання спеціального дозволу на користування надрами відповідно до Наказу «Про затвердження Регламенту погодження з Мінприроди надання надр у користування» Міністерства екології та природних ресурсів України від 15.02.2016 № 56.

Юристи компанії «КФН» здійснять кваліфікований і обгрунтований аналіз документів, які повинні надаватися суб’єктом господарювання із законодавчим обґрунтуванням підстав обов’язковості відповідного оформлення документів. Наші юристи також можуть здійснити юридичний супровід документації до моменту досягнення поставлених Вами завдань.

надішліть заявку і ми безкоштовно відповімо на ваші запитання
ajax_loader

написати нам

Замовити дзвінок

Дякуємо за Ваш запит!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!