044 239 - 11 - 68
096 035 - 22 - 77
Підготовка документів для самостійної реєстрації ФОП

Підготовка документів для самостійної реєстрації ФОП

базова вартість послуги - 200 грн.

Юридична компанія «КФН» пропонує Вам самостійно зареєструватися, як приватний підприємець.

На сьогоднішній день в Україні існує кілька організаційно-правових форм ведення бізнесу, кожна з яких має як свої переваги, так і недоліки. Якщо ви – починаючий підприємець, то найвдалішим вибором для вас буде реєстрація себе, як ФОП (фізична особа-підприємець).

ФОП є найзручнішою формою ведення підприємницької діяльності, вона не потребує формування статутного капіталу та реєстрацію юридичної адреси. Крім того, вона проста в формі ведення бухгалтерського обліку та оподаткування.

 

Підготовка документів для самостійної реєстрації ФОП

Якщо ви хочете самостійно здійснити реєстраційні дії, проте не знаєте, як правильно скласти, заповнити та підготувати необхідні документи – наша компанія з радістю допоможе вам у цьому.

Для цього вам необхідно лише замовити у нас послугу з підготовки повного пакету документів для здійснення процедури держреєстрації.

Вартість даної послуги складає 200 грн.

У вартість включено:

 • консультації профільних фахівців щодо діяльності ФОП, оподаткування та порядку реєстрації;
 • допомога у виборі видів діяльності за КВЕД;
 • підготовка повного пакету документів для реєстрації ФОП;
 • детальна, посторінкова інструкція по самостійній реєстрації.

Від клієнта необхідно наступне:

 • копія паспорта та ІПН;
 • повідомити про обраних видах діяльності (якщо ви не особливо розбираєтеся в кодах КВЕД, але вже приблизно склали список того, чим будете займатися, то фахівці нашої фірми допоможуть вам в правильному підборі необхідних кодів).

 

Що ви отримаєте в результаті

У підсумку ви отримаєте готовий пакет документів з яким вам потрібно буде звернутися в Державну реєстраційну службу для проведення реєстраційних дій.

Замовивши послугу з підготовки пакету документів для самостійної реєстрації ФОП ви істотно спростите для себе процедуру проходження реєстрації, уникнете можливості ​​відмови в проведенні реєстрації і при цьому істотно заощадите не тільки час, а й гроші.

 

Як самому зареєструвати ФОП

Самостійна реєстрація ФОП передбачає проходження наступних етапів:

 • вибір видів діяльності за КВЕД. Перш, ніж подавати документи на реєстрацію вас як підприємця слід визначиться з тим, якими видами діяльності ви будете займатися і в залежності від цього необхідно правильно підібрати коди в державному класифікаторі видів економічної діяльності (КВЕД). До вибору кодів КВЕД слід підходити дуже серйозно, оскільки деякі види діяльності вимагають відкриття ліцензій, дозволів або патентів.
 • державна реєстрація. Для здійснення державної реєстрації вам необхідно звернутися з повним пакетом документів в держорган реєстрації за місцем проживання. Документи для реєстрації можуть бути подані в паперовій або електронній формі.
 • постановка на облік до Пенсійного фонду та Податкову службу (ДПІУ). Згідно з чинним законодавством України був удосконалений принцип «єдиного вікна», згідно з яким виписка з ЄДР підтверджує не тільки держреєстрацію, а й постановку на облік в органи ПФ і ДПІУ.
 • вибір системи оподаткування. Один з найважливіших моментів при створенні ФОП. Відповідно до Податкового кодексу України ФОП може використовувати такі види оподаткування:
  • спрощена система оподаткування – єдиний податок;
  • загальна система оподаткування (15% податок на прибуток);
  • загальна система оподаткування з ПДВ (20%).
   Найкращою системою є спрощена, яка має на увазі сплату єдиного податку.
 • виготовлення печатки. Згідно із законодавством ФОП можуть працювати без печатки. Якщо ви все ж вирішили працювати з використанням печатки, то для її виготовлення вам необхідно лише звернутися в спеціалізовану фірму, що займається виготовленням печаток.
 • відкриття рахунку в банку. Відкриття рахунку в банку не є обов’язковою для ведення підприємницької діяльності ФОП, проте він може знадобитися при взаєморозрахунках з клієнтами або контрагентами.

 

Юридична компанія «КФН» з радістю підготує для Вас повний пакет документів для самостійної реєстрації ФОП.

 

надішліть заявку і ми безкоштовно відповімо на ваші запитання
ajax_loader

написати нам

Замовити дзвінок

Дякуємо за Ваш запит!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!