044 239 - 11 - 68
096 035 - 22 - 77
Обласні та районні погодження на користування надрами

Обласні та районні погодження на користування надрами

Обласні, районні, сільські та селищні ради відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» є органами місцевого самоврядування, які утворюються територіальною громадою (або громадами районів, областей) у визначеному законодавством України порядку для виконання завдань і функцій місцевого самоврядування, наділені законодавством владними повноваженнями. 

Погодження органів місцевого самоврядування на користування надрами надається відповідно до Постанови КМУ № 615 «Про затвердження порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами» в останній редакції, на виконання якої на місцях затверджують власними наказами перелік необхідної документації та порядок отримання погодження. Погодження органів місцевого самоврядування є обов’язковим погоджувальним документом для отримання спеціального дозволу на користування надрами та надається рішеннями органів місцевого самоврядування на сесіях цих рад. 

Юристи Компанії «КФН» забезпечать підготовку необхідних документів для отримання погодження органів місцевого самоврядування та нададуть вичерпну консультацію з порядку подачі документів.

отправьте заявку и мы бесплатно ответим на ваши вопросы
ajax_loader

Поширені питання

написати нам

Замовити дзвінок

Дякуємо за Ваш запит!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!