Компанія КФН надає кваліфіковану юридичну допомогу в галузі бізнес планування.

Бізнес-планування представляє собою комплекс заходів, спрямованих на розробку та складання бізнес-плану.

Бізнес-план майбутнього підприємства – це одна з відправних точок створення власного бізнесу, оцінка інвестиційної привабливості галузі, аналіз різноманітних ризиків, які допомагають вам відкрити або розширити ваш бізнес, а також залучити інвесторів.

Наявність грамотно скаденого плану дозволяє не тільки ефективно розвивати свій проект, але й залучити іноземних інвесторів, партнерів. Крім того, цей інструмент дозволяє бізнесмену вирішити наступні завдання:

  • визначитися з напрямком діяльності підприємства та вивчити перспективність його розвитку на ринку;
  • оцінювання необхідних одноразових, щомісячних та непередбачених витрат;
  • оцінити потенціальну прибуковість проекту;
  • визначити стратегію розвитку підприємства, основні приоритети, тактику досягнення поставлених цілей;
  • виявити “підводні” камені для бізнесу;
  • визначити керівний посадовий склад підприємства, навантаження на колектив;
  • відслідковувати рівень попиту та споживання, конкурентоспроможність підприємства на певному ринку;
  • визначити маркетингову політику фірми завоювання ринку, основні напрямки в рекламі, підвищення зростання продажів, фактори утворення цін, напрями збуту продукції;
  • дати грамотну оцінку обсягу необхідних інвестицій, необхідність залучення співвласників, кредитного капіталу, виявити основні труднощі у досягненні цілі.

 

Як ми працюємо

Процес бізнес-планування починається з загальної постановки питання, опису картини та вивчення ваших можливостей. Експерти компанії КФН підходять до складання бізнес-плану індивідуально – ми розробляємо стратегію, засновану на ваших можливостях, цілях і завданнях.

Також у складанні бізнес-плану важливо відірватися від стійкого стереотипу “основною складовою повинна бути красива картина і гарна перспектива”. Грамотний і цінуючий свій час інвестор робить основний акцент на математичну складову бізнес-плану, визначаючи основну перевагу в його написанні за принципом: найгірші показники, максимальні витрати. Якщо в даному випадку проект показує комерційну вигоду та гарну рентабельність – він має право на існування.

Спеціалісти юридичної компанії «КФН» складуть бізнес-план, нададуть кваліфіковану юридичну та економічну оцінку передбачуваної діяльності та викладуть все на папері. 

надішліть заявку і ми безкоштовно відповімо на ваші запитання
Sending
1