Чи можна зареєструвати ТОВ на домашню адресу? - KFN
044 239 - 11 - 68
096 035 - 22 - 77
Чи можна зареєструвати ТОВ на домашню адресу?

Чи можна зареєструвати ТОВ на домашню адресу?

Словник юридичних термінів

Юрист Адвокат Юридична особа Юридична компанія Юридичні послуги ТОВ
Чи можна зареєструвати ТОВ на домашню адресу?

ТОВ може бути зареєстроване за місцем реєстрації одного з його учасників. І все ж не рекомендується вказувати домашню адресу учасника в якості юридичної.

У ст. 93 Цивільного кодексу України зазначено, що місцезнаходженням юридичної особи є фактичне місце ведення діяльності чи розташування офісу. Таким чином, житлове приміщення автоматично стає фактичним місцем ведення діяльності ТОВ. Оскільки домашня адреса прописується як юридична абсолютно у всіх документах і в Єдиному державному реєстрі, то це тягне за собою здійснення подальших перевірок та інших дій контролюючих органів за вказаною адресою.

Якщо все-таки ТОВ зареєстровано на домашню адресу, завжди є можливість в подальшому укласти договір оренди офісу, внести зміни до Статуту (змінити юридичну адресу підприємства) і перереєструвати новий Статут.

Крім того, існують фірми, які надають поштово-секретарські послуги, які можуть надати юридичну адресу, з якими можна укласти відповідний договір.

написати нам

Замовити дзвінок

Дякуємо за Ваш запит!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!