044 239 - 11 - 68
096 035 - 22 - 77
Передача нерухомого майна в рахунок сплати аліментів.

Передача нерухомого майна в рахунок сплати аліментів.

Передача нерухомого майна в рахунок сплати аліментів.

У даній статті розглянуто законодавче регулювання порядку передачі нерухомого майна в рахунок сплати аліментів на дитину.

Сімейним кодексом України у ст. 190 передбачено припинення права на аліменти на дитину у зв’язку з набуттям права власності на нерухоме майно. Це означає, що той із батьків, з ким проживає дитина, і той із батьків, хто проживає окремо від неї, з дозволу органу опіки та піклування можуть укласти договір про припинення права на аліменти для дитини у зв’язку з передачею права власності на нерухоме майно (житловий будинок, квартиру, земельну ділянку).

 

Порядок передачі нерухомого майна

Такий договір нотаріально посвідчується. Право власності на нерухоме майно за таким договором виникає з моменту державної реєстрації цього права відповідно до закону. Набувачем права власності на нерухоме майно є сама дитина або дитина і той із батьків, з ким вона проживає, на праві спільної часткової власності на це майно. У разі укладення такого договору той із батьків, з ким проживає дитина, зобов’язується самостійно утримувати її.

Для того, щоб оформити такий договір і передати права власності на квартиру в рахунок сплати аліментів, необхідно:

  • по-перше, щоб квартира або її частина перебували у власності того з батьків, хто проживає окремо від дитини, та таке право було належним чином оформлене.
  • по-друге, необхідно отримати згоду від органу опіки і піклування на укладення цього договору.

Цей договір підлягає обов’язковому посвідченню нотаріуса. Після укладення такого договору, той з батьків, хто проживає окремо від дитини, звільняється від обов’язку сплачувати аліменти.

 

Популярні послуги:

 

отправьте заявку и мы бесплатно ответим на ваши вопросы
ajax_loader Передача нерухомого майна в рахунок сплати аліментів.

написати нам

Замовити дзвінок

Дякуємо за Ваш запит!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!