044 239 - 11 - 68
096 035 - 22 - 77
Юридичні послуги онлайн

Юридичні послуги онлайн

На сайті ви можете отримати юридичну консультацію онлайн, яка надається профільними фахівцями нашої фірми.

Компанія КФН готова надати вам юридичні послуги онлайн за допомогою використання інтернету, а саме:

  • на сайті – вам необхідно лише залишити заявку або написати нашим фахівцям, використовуючи зручні сервіси нашого онлайн ресурсу. Протягом робочого дня компетентний адвокат надасть загальну консультацію на вашу електронну адресу.
  • по телефону – ви можете самі зателефонувати за вказаними в контактах номерами, а також залишити заявку зворотного дзвінка. Для цього вам всього лише необхідно зайти на сайт компанії КФН і вибрати замовити дзвінок. У діалоговому вікні заповнити поля: ім’я та телефон і натиснути кнопку відправити. Ваша заявка буде фахівцями нашої фірми і в найкоротші терміни вони зв’яжуться з вами для надання правової допомоги.
  • по e-mail – надішліть ваш лист на нашу електронну адресу: info@kfn.ua. У листі ви можете задати питання по будь-якій галузі права або ж описати вашу ситуацію, по можливості докласти наявні у вас документи, а також вказати контакти за якими можна з вами зв’язатися. Вивчивши ваше питання наші фахівці зв’яжуться з вами.

Залежно від обраного способу консультація юриста може бути вислана безпосередньо на ваш e-mail або проведена по телефону.

Більшість юридичних консультацій, наданих нашими юристами за допомогою інтернету, як правило містять чітку відповідь на поставлене запитання, поради про те як діяти в описаній вами ситуації, які документи необхідно вам зібрати і як правильно побудувати тактику поведінки. Всі відповіді підкріплені чіткими нормами законом і інших підзаконних актів.

 

отправьте заявку и мы бесплатно ответим на ваши вопросы
ajax_loader

Словник юридичних термінів

Адвокат Юридична компанія Юридичні послуги

написати нам

Замовити дзвінок

Дякуємо за Ваш запит!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!